Лєвін Микола В'ячеславович
приватний підприємець м.Красилів
Тиришкін В'ячеслав Олексійович
двірник Красилівської ЖЕК
Чорнобай Василь Петрович
Ледянецький сільський голова
Тустановська Тетяна Володимирівна
учитель математики, керівник танцювального колективу "Мрія" Черелівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Філіпчук Зоя Володимирівна
мед.сестра Кузьминської амбулаторії загальной практики сімейної медицини
Лікашук В'ячеслав Васильович
механізатор ТОВ "Україна-2001" с.Малі Пузирки
Маначин Іван Федорович
механізатор ДП "Агропартнер" с.Воскодавинці
Ходак Василь Іванович
начальник фінансового управління Красилівської райдержадміністрації, депутат районної ради
Якобчук Олег Анатолійович
оператор у виробництві харчової продукції ДП ЗАТ "Оболонь" "Красилівське"
Максімова Руслана Федорівна
приватний підприємець, керівник салону краси "Пан+Пані", м.Красилів
Бабій Олександр Володимирович
головний інженер СТОВ "Колос", с.Лагодинці
Савченко Гаїна Володимирівна
заступник начальника відділу освіти Красильвіської райдержадміністрації
Саковський Сергій Іванович
водій ТОВ "Євразія-Сервіс", с.Кременчуки
Бачинський Станіслав Сігізмундович
завідувач хірургічним відділенням поліклінічного відділення Красилівської ЦРЛ
Кобильчук Василь Васильович
начальний монтажної служби Красилівської філії ВАТ "Хмельницькгаз"
Сень Людмила Володимирівна
провідний економіст ВАТ "Красильвіський машзавод"
Сімчук Петро Васильович
механізатор СК "Кузьминський", с.Кузьмин
Дих Ганна Василівна
листоноша Красилівського цеху обслуговування споживачів №2 Хмельницької дирекції УДППЗ "Укрпошта"
Дунець Петро Миколайович
майстер дільниці №2 Красилівського підприємства теплових мереж
Терлецька Галина Василівна
голова правління СК "Промінь", с.Мала Клітна, депутат Малоклітнянської сільської ради
Кашуба Людмила Борисівна
кравчиня КП "побутсервіс", м.Красилів
Микульський Олександр Степанович
директор Красилівського районного будинку культури
Мординська Лілія Віталіївна
директор Антонінської дитячої музичної школи
Королюк Олександр Васильович
дояр СК "Промінь", с.Мала Клітна
Косюк Василь Якович
головний агроном ТОВ "Агрокрай", м.Красилів
Павлюк Віталій Петрович
водій СТОВ "Довіра", смт.Антоніни
Гонтарук Юрій Васильович
механізатор СТОВ "Довіра", смт.Антоніни
Куян Наталія Андріївна
директор Антонінського районного будинку творчості дітей та юнацтва
Процюк Олександр Феодосійович
начальний інструментального цеху ДП "Красилівський агрегатний завод"
Лаба Микола Миколайович
начальний дільниці капітального та поточного ремонтів Красилівського ЛВУМ