Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best » Головна » Вітаю з 17-тиліттям, Україно!Вітаю з 17-тиліттям, Україно!

Головна 24 серпня 2008
Вітаю з 17-тиліттям, Україно!


Шановні співвітчизники!
Дорогі друзі!


Вітаю з 17-тиліттям, Україно! Щиро вітаю з 17-ою річницею Української Незалежності! Сьогодні ми відзначаємо одне з найвеличніших свят. За державну незалежність, за право жити вільно на своїй землі заплачено зусиллями десятків поколінь нашого народу. Мільйони українських патріотів наближали це свято ціною власного життя.

Тільки сильна і гідна нація заслуговує на свободу і незалежність. Тільки віра, честь і мужність всього народу здатна захистити волю у важкий час випробувань.

На долю України випало багато історичних іспитів, коли здавалося що під гнітом поневолювачів вже ніколи не доведеться відчути свободу. Однак вогонь віри українців не згасав, і час довів, наскільки правдивою була ця боротьба. Сьогодні нам потрібна така ж за силою віра та максимальні зусилля.

Сьогоднішній день має зміцнити нашу віру в те, що Україна належить українському народу, що саме ми, громадяни України, утверджуватимемо державну незалежність. І тоді нинішнє покоління, наші діти і онуки з гордістю зможуть сказати: "Я громадянин України!" .

Юлія Тимошенко (с)

Україна

Дороги іншої не треба,
Поки зорить Чумацький Шлях,
Я йду від тебе і до тебе
По золотих твоїх стежках.

Мені не можна не любити,
Тобі не можна не цвісти,
Лиш доти варто в світі жити,
Поки живеш і квітнеш ти!

Приспів:
Україно, Україно,
Після далечі доріг
Вірне серце твого сина
Я кладу тобі до ніг!

Бо ми кохаєм до нестями
І ще не скоро наш кінець,
Ще, може, нашими серцями
Розпалим тисячі сердець.

Ще свічка наша не згоріла,
Ще наша молодість при нас,
А те, чи варте наше діло -
То скажуть люди й скаже час.

Обговорити на форумі
Автор Fed Коментарів 1 Переглядів 2182
Спонсорська реклама
місто КРАСИЛІВ найкрасивіше
#1 написав: Fed (24 серпня 2008 13:23)
Фото

Адміністратор
Коментарів: 583
Публікацій: 2375
1) SMS-привітання:
Вітаю з Днем Незалежності! Бажаю щастя, здоров'я, успіхів у справах на благо процвітання України!

2) SMS - ПРИВІТАННЯ
Щиро вітаю з Днем Незалежності! Бажаю бути в усьому незалежною, як наша Україна!

3)
Від колективу [назва організації] та від себе особисто сердечно вітаю вас зі святом — Днем незалежності України!
В цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.
Бажаю, щоб ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненою і дарувала вам лише радість та задоволення.

4) Шановна, [жіноче ім'я] !
Щиро вітаю вас із визначним святом — Днем незалежності України!
Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.
Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.
Від усієї душі зичу вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

5)
Від імені колективу [назва організації] і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди [число]-ї річниці Незалежності України!
Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.
Святкуючи разом з вами, від душі бажаю міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України!

6)
Від імені колективу [назва організації] сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!
Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

7)
Прийміть щирі вітання від [назва організації] з Днем незалежності України — найбільшим національним святом.
Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.
Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

8)
Колектив [назва організації ] щиросердно вітає вас з великим національним святом — Днем Незалежності України!
Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу!

9)
Від імені [назва організації] та від себе особисто щиро вітаю вас із нагоди [число] -ї річниці Незалежності України!
Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.
Зичу вам і вашій родині міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

10)
З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

11)
Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята - Дня незалежності України.
Бажаю нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання - побудови заможної демократичної процвітаючої України.
Щиро зичу вам доброго здоров’я, родинного благополуччя та життєвих гараздів.

12)
Шановний [чоловіче ім'я] !
Прийміть сердечні вітання з [число] -ю річницею Незалежності України.
Бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.


--------------------------

Написати кометар
Ваше Ім'я:


Ваш E-Mail:Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду


Введіть код: