Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best » Читальна зала » "ІНТЕР" - ЧЕМПІОН ЄВРОПИ!

"ІНТЕР" - ЧЕМПІОН ЄВРОПИ!

Читальна зала 23 травня 2010
"ІНТЕР" - ЧЕМПІОН ЄВРОПИ! Настала кульмінація футбольного сезону в Європі. У вирішальному матчі Ліги чемпіонів зустрілися німецька "Баварія", ведена Луї ван Гаал і італійський "Інтер", під керівництвом Жозе Моурінью. За два титули у нинішньому році в цих команд вже було (перемоги в національному чемпіонаті і Кубку країни). Але в Мадриді ці команди боролися за головний трофей 2010 року - Кубок чемпіонів!

Tochka.net вела текстову онлайн-трансляцію матчу "Баварія" - "Інтер".

Склади команд:

"Баварія": Бутт, Лам, ван Бюйтен, Демікеліс, Бадштубер, ван Боммель, Швайнштайгер, Роббен, Хаміт Алтинтоп, Мюллер, Оліч.

"Інтер": Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Самуель, Ківу, Дзанетті, Камбьяссо, Ето'О, Снейдер, Пандев, Міліто.

Обидві команди грають в смугастих футболках: Баварія "- у біло-червоних," Інтер "- в чорно-синіх.

Хід матчу:

У перші п'ять хвилин матчу команди промацують захисні редути суперника. До небезпечних моментів справа поки не доходить.

На 10-й хвилині німці робили небезпечний простріл у штрафну, але захисники "Інтера" ліквідували загрозу своїм воротам.

16-я хв. Гравці "Баварії" апелюють до арбітра, що хтось з гравців "Інтера" зіграв рукою в своїй штрафній. Повтор показав, що м'яч дійсно торкнувся руки Майкона, але це було не навмисно. У будь-якому випадку, рефері пенальті не призначив.

18-я хв. Штрафний у виконанні Снейдера - по дорозі до воріт м'яч ще торкнувся голови гравця "Баварії", але Бутт зіграв безпомилково.

25-я хв. Перша жовта картка в матчі. "Заслужив" її Демікеліс. Після виконання "Інтером" штрафного м'яч в руках у буття.

29-я хв. "Гірчичник" для Ківу.

35-а хвилина. Дієго Міліто - ГОООООООООООЛ !!!!!!!!!!!!!! "Інтер" виходить вперед - 1:0. Міліто відігрався в стінку з Снейдером і розібрався з буття.

"Баварія" пішла в атаку, але пропустила контратаку - тепер уже Міліто видав прекрасний пас Снейдер, удар якого відбив Бутт. Якщо б не голкіпер, справи німців були б зовсім погані.

Після неточного удару ван Боммеля звучить свисток судді про закінчення першого тайму.

Другий тайм.

На першій же хвилині другого тайму гольовий момент у "Баварії", але Жуліо Сезар ногами парирує удар Мюллера.

47-я хв. Бутт знову рятує команду від гола, перевівши м'яч на кутовий після пострілу Пандева.

Другий тайм проходить на високих швидкостях. "Баварія" намагається підібрати ключі до воріт Сезара.

63-я хв. На поле виходить замість Алтинтоп Мирослав Клозе. І тут же момент у "Баварії"! Сильний удар по воротах "Інтера", і м'яч потрапляє в голову захисникові італійської команди.

65-я хв. У прекрасному стрибку Жуліо Сезар рятує команду після удару під поперечину Роббена!

68-я хв. Станкович вийшов на заміну замість Ківу.

70-я хв. Міліто - красень !!!!! Приголомшливий дриблінг аргентинця, і другий м'яч у воротах "Баварії"! 2:0!

74-я хв. Оліча, який не виправдав надій вболівальників "Баварії", змінює Гомес. Ех, як же не вистачає мюнхенцям Франка Рібері ...

78-я хв. Жовта картка для ван Боммеля, а замість Пандева у "Інтера" у гру вступає Мунтарі.

83-я хв. Удар Роббена зі штрафного прийшовся в стінку.

85-я хв. Роббен намагався вдарити по воротах, але вийшов простріл. Фани "Інтера" починають вже потихеньку святкувати перемогу ...

Овації для Міліто! Гравець, який став героєм фіналу Ліги чемпіонів, залишає поле вже в доданий арбітром час. Його змінює Матерацці. Минають останні секунди поєдинку.

Глухне остання атака "Баварії" і звучить фінальний свисток Хауарда Уебба.

"ІНТЕР" - ЧЕМПІОН ЄВРОПИ! Мрія Жозе Моурінью і всіх вболівальників "нерадзуррі" здійснилася!