Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the bestКрасилів Красилів – місто, центр Красилівського району , розташоване за 36 км від обласного центру (м. Хмельницький), на правому березі річки Случ. На східній околиці міста знаходиться залізнична станція Красилів .
Перша історична згадка про Красилів датується 1444 роком. В 1957 р. місту Красилів було надано статус робітничого селища, а з 1964 р. – Красилів стає містом районного підпорядкування.
У місті Красилів проживає близько 20 тис. населення.

1. В  зв’язку зі зниженням пасажиро потоку відміняється курсування потягу № 617/618 Хмельницький – Київ  відправленням із Хмельницького з 1.11.2011 року, з Києва з 2.11.2011 року, безпересадочних вагонів Хмельницький – Москва в складі поїздів № 618/90 – 89/617 відправленням з Хмельницького з 31.10.2011 року, з Москви з 1.11.2011 року.

 

2. На дільниці Хмельницький – Шепетівка з 01.11.2011року змінюється розклад руху дизель-потяга підвищеного комфорту.

Детальніше: ogoloshennya-po-r.a-.-shepetvka.doc [84 Kb] (cкачувань: 38)

 

3. На дільниці Хмельницький – Вінниця додатково вводиться зі щоденним курсуванням 2 (дві) пари дизель-потяга підвищеного комфорту у складі рейкового автобуса.

Детальніше: 2.doc [75 Kb] (cкачувань: 16)

 

4. Інформація щодо можливості здійснення пересадки та виїзду пасажирськими потягами на Київ, Москву, Львів і т.д. зі станцій, де курсує рейковий автобус №805 сполученням Хмельницький – Хмільник – Вінниця.

Детальніше: 3.doc [88.5 Kb] (cкачувань: 20)

Fed коментарів 0 переглядів 114
Читати повну версію публікації ''Зміна розкладу руху потягів, що курсують через залізно-дорожну станцію м.Красилів''
Суддя Родіон Кірєєв призначив Юлії Тимошенко покарання у вигляді 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при укладанні газових контрактів з Росією у 2009 році.

Суд відкинув усі аргументи захисту і визначив, що Тимошенко одноосібно ухвалила «злочинні директиви». Також суд не вбачає жодних підстав для пом’якшення покарання, «врахувючи підвищену суспільну небезпечність вчиненого Тимошенко злочину та відсутність будь-якого каяття у вчиненому».

Юлія Тимошенко піднялася з місця на цих словах Родіона Кірєєва й звернулася до залу. « Я звертаюся до всіх людей доброї волі. Захистіть Україну від авторитаризму! Цей вирок мене не зламає. Я з вами. І я буду боротися», – сказала Юлія Тимошенко.

Fed коментарів 0 переглядів 78
Читати повну версію публікації ''Ю.Тимошенко засудили на 7 років''
З метою формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, триває перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Красилівської міської ради.
Прохання до всіх жителів міста, які перебувають на квартирному обліку подати до міськвиконкому у найкоротший термін:
- довідку про склад сім'ї та прописку (видає ЖЕК);
- довідку бюро технічної інвентаризації про наявність або відсутність у членів сім'ї власного житла (видає БТІ);
- довідка з місця роботи;
- копії паспортів та свідоцтв про народження (для неповнолітніх);
- копії карток фізичних-осіб-платників податків (ідентифікаційний номер) для всіх членів сім'ї.
Fed коментарів 1 переглядів 71
Читати повну версію публікації ''Перевірка громадян, які перебувають а квартирному обліку''
Fed коментарів 0 переглядів 116
Читати повну версію публікації ''Соціальна Реклама - Українська мова''
Ярмарка відбулася 2 жовтня 2011 року за участю господарств і приватних підприємців Красилівського, Старокостянтинівського, Летичівського, Деражнянського, Ярмолинецького та Теофіпольського районів.
На продаж, за доступними цінами, було виставлено різноманітну продукцію: м’ясо, сало, рибу, олію, картоплю, борошно, крупи та ін.
ХТО МАЄ ФОТО - СКИНЬТЕ!
Fed коментарів 0 переглядів 193
Читати повну версію публікації ''Сільськогосподарська ярмарка в Красилові''
Урочисті заходи до Дня працівників освіти (20 фото)
30 вересня 2011 року у приміщенні Районного будинку культури було проведено урочисті заходи до Дня працівників освіти.
Fed коментарів 0 переглядів 319
Читати повну версію публікації ''Урочисті заходи до Дня працівників освіти (20 фото)''
“Ми матір називаємо святою” 28 вересня 2011 року в місті Красилові у районному Будинку культури відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород матерям-героїням. Указом Президента України за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку почесне звання "Мати-героїня" присвоєно 29 жінкам Красилівського району.
Fed коментарів 0 переглядів 225
Читати повну версію публікації ''“Ми матір називаємо святою”''
Що за день? 26 вересня 2011
26 вересня - Всесвітній день контрацепції
26 вересня 2007 з ініціативи ряду організацій, що займаються питаннями репродуктивного здоров'я, вперше було відзначено Всесвітній День контрацепції (World Contraception Day). Всесвітній День контрацепції - довгострокова кампанія, спрямована на всіх жінок і чоловіків репродуктивного віку. Її мета - зниження високого рівня незапланованих вагітностей.
Fed коментарів 0 переглядів 178
Читати повну версію публікації ''26 вересня - Всесвітній день контрацепції''

22 вересня, блмзько 20:00, на пішохідному переході в Хмельницькому на вулиці Кам’янецькій, неподалік відомого багатьом танку, людно. Люди кричать «Ганьба», а в цей час на пішохідному переході стоїть автомобіль ДПС ДАІ із державним номером «0510». Як виявилося ДАЇшник на службовому авто збив 14-річну дівчину (дівчина жива, але у з місця пригоди відвезли у лікарню). Коментарі представників силових структур з місця події та керівництва міліції не багатослівні - "ДТП за участю службової машини".
Fed коментарів 0 переглядів 303
Читати повну версію публікації ''Автомобіль ДАІ збив 14-річну дівчину у Хмельницькому''
Щиро вітаю Вас з Днем працівників лісу.

Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси - це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Для України це безцінний дар, особливе багатство. Для України діяльність майже стотисячного колективу працівників лісогосподарської галузі має особливе значення. Нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань. Вам належить і надалі збільшувати лісистість території країни до європейського рівня, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками, обачно вести господарство на радіоактивно забруднених територіях, піднімати матеріальну базу лісової науки й освіти до сучасного європейського рівня.
Охорона цього безцінного дару природи - високе покликання працівників лісового господарства.. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісівники вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.
Сподіваюсь, що ваша важка наполеглива праця щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів України буде взірцем для всіх інших країн Європи і світу.
Шановні працівники та ветерани лісового господарства, дякуючи Вам за невтомність і самовідданість, щиро бажаю щастя, добра та достатку.
Бажаю всім українським лісівникам міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.
Fed коментарів 0 переглядів 296
Читати повну версію публікації ''Вітаємо працівників лісництва''
← Сюди Туди →

Останні оголошення

  Зніму (17.10.2011)
Зніму однокімнатну квартиру в Красилові.
  Продам SE K770i music (16.10.2011)
Продам Sony Ericsson K770i music. Телефон прошит специально для любителей музики и фото. Стоят драйвера на звук, установленны патчи, ельфы для дополнителных функций, опор сделан на медиаплеер. В компл
  Продаж гаража (12.10.2011)
Продам металевий гараж в м. Красилові, площею 18кв.м. Звертатись по телефону 3-27-31 після 19:00 або по моб.телефону 0671107501.