Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайтіЦитати з серіалу "Доктор ХАУС" (HOUSE M.D.)
Все лгут» (англ. Everybody lies) © Хаус

Вы можете жить с достоинством, но вы не можете с ним умереть» © Хаус

— Мама, кто эти люди? — Это два высокомерных ублюдка, которые спасли тебе жизнь» © Мама одного из пациентов о Хаусе и Формане
Fed коментарів 0 переглядів 491
Читати повну версію публікації ''Цитати з серіалу
Засновники "Криївки" придумали настільну гру ”Бізнес по-львівськи”


У сувенірних крамницях Львова та в інтернет-магазинах з’явилась нова настільна гра ”Бізнес по-львівськи”. Це аналог відомої гри ”Монополія”, у якій треба кидати кубики та переміщатися по полі. Але ”Бізнес по-львівськи” відображає галицький колорит, інструкція гри написана львівською говіркою. Придумали її засновники львівських колоритних ресторанів, таких як ”Криївка”, ”Гасова лямпа”.
Fed коментарів 0 переглядів 264
Читати повну версію публікації ''Засновники

Найвищий у світі штраф за перевищення швидкості виписали в Швейцарії. Лихач, 37-річний швед, повинен буде заплатити понад 1 мільйон доларів США.
Fed коментарів 1 переглядів 4762
Читати повну версію публікації ''1 млн. доларів за перевищення швидкості''
"Чудо"-клей намертво склеїв пальці італійки 35-річна італійка вже тиждень перебуває в лікарні після того, як у неї в руці лопнув тюбик з клеєм, придбаний у невідомого китайця.

Витекла клей буквально намертво з'єднав пальці лівої руки нещасної жінки. На думку фахівців Центру з протиотрутою італійського міста Павії, хімічного розчинника, який дозволив би роз'єднати пальці, не існує в природі. Про це пише РИА "Новости" .
Fed коментарів 0 переглядів 454
Читати повну версію публікації ''
Слово " тренажёр " походит от английского train — воспитывать, обучать, тренировать
По своей сущности он является механическим и/или электрическим учебным и/или тренировочным устройством. Действие тренажера заключается в искусственном имитирувании различных нагрузок.

В класификации применения тренажером следует выделить обучающие (другими словами имитационные) и спортивные.
Fed коментарів 0 переглядів 171
Читати повну версію публікації ''Тренажёр - что оно такое?''
Загрузка...
Автошкола - навчальний заклад спеціальної освіти

Автошкола - навчальний заклад спеціальної освіти, призначене для підготовки водіїв. В автошколі ведеться підготовка водіїв до складання іспитів на право керування транспортними засобами. Іспити на право керування транспортними засобами кожної категорії здаються окремо. Автошкола, що готує водіїв транспортних засобів категорії «А», звичайно називають мотошколою.
Fed коментарів 0 переглядів 218
Читати повну версію публікації ''Автошкола - навчальний заклад спеціальної освіти''
Не так давно в Києві зафіксували рекордну температуру в червні. І незважаючи на те, що багато жителів столиці виїхали «на моря» і місто спорожніло, у нашому відділенні роботи менше не стало. Адже ті, у кого проблеми з серцем і судинами, страждають від спеки, мабуть, найбільше. Під час літньої спеки людина втрачає з потом близько літра рідини, кров згущається, стає в'язкою. У результаті різко підвищується ризик тромбоутворення, інфаркту, інсульту, скаче тиск. І поки у нас не ввели сієсту, повторю простий звід правил - може, якась порада вбереже вас від неприємностей.
Fed коментарів 0 переглядів 296
Читати повну версію публікації ''Як уберегти здоров'я в рекордну спеку''


Грім - звукове явище в атмосфері, що супроводжує розряд блискавки . Грім являє собою коливання повітря під впливом дуже швидкого підвищення тиску на шляху блискавки, внаслідок нагрівання приблизно до 30 000 ° С. Гуркіт грому виникають через те, що блискавка має значну довжину і звук від різних її ділянок доходить до вуха спостерігача не одночасно, крім того виникнення розкатів сприяє відображення звуку від хмар.

Блискавка - це електричний розряд. Якщо від тебе до цього розряду, скажімо, 1 км, то світло (блискавка) від неї долетить за 3 мікросекунди, тобто практично миттєво, а звук (грім) буде летіти ... (читайте повну публікацію)
Fed коментарів 0 переглядів 848
Читати повну версію публікації ''Блискавка та грім - як визначити відстань?''
Приходячи в магазин, ми постійно стикаємося з продуктами, до складу яких входять різні харчові добавки Е : консерванти, барвники, емульгатори і т.д. Дослідження показали, що цілий ряд таких речовин, становить серйозну загрозу для нашого здоров'я.

В повній версії публікації наводиться таблиця найбільш шкідливих харчових добавок Е .
У таблиці, навпроти позначення харчової добавки Е, зазначений характер її шкідливого впливу на наш організм відповідно до зазначених під таблицею умовними позначеннями.
Fed коментарів 0 переглядів 604
Читати повну версію публікації ''Небезпечність харчових добавок Е''
Чудеса відбуваються поряд з нами - доведено хлопчиком з Львівської області. У хлопчини потрапив прямий удар блискавки, але він залишився живий. Навіть більше того, за невеликий час після події хлопчик себе добре почуває і радіє життю. Тепер він став вже справжньою місцевою легендою, але надлюдські здібності у Юри поки не з'явилися, про що хлопчина дуже шкодує.
Fed коментарів 0 переглядів 299
Читати повну версію публікації ''Через три дні після удару блискавки у хлопчика зажили опіки''
← Сюди Туди →