Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайтіВ районі проходить обговорення законопроекту реформування пенсійної системи
24 січня 2011 року управлінням Пенсійного фонду України в Красилівському районі за участю заступника голови районної ради Якушевої Л.С., представників Хмельницького радіомовлення та телерадіокомпанії «Поділля – центр» відбулись зустрічі з населенням Печеської та Малоклітнянської сільських рад.

Fed коментарів 0 переглядів 106
Читати повну версію публікації ''В районі проходить обговорення законопроекту реформування пенсійної системи''
У РРЦГ обговорювали умови участі місцевих рад та громадських організацій в районному конкурсі “Разом ми зможемо!”
У районному ресурсному центрі громад, що діє при районній раді, відбулося обговорення спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації “Про проведення щорічного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування в Красилівському районі „Разом ми зможемо!”.

Fed коментарів 0 переглядів 53
Читати повну версію публікації ''У РРЦГ обговорювали умови участі місцевих рад та громадських організацій в районному конкурсі “Разом ми зможемо!”''
Навчальні заклади району успішно реалізують проекти, підтримані Міжнародним фондом “Відродження”
Навесні цього року Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс з метою підтримки груп подовженого дня та покращення санітарно-гігієнічних умов закладів середньої загальної освіти.
Fed коментарів 0 переглядів 212
Читати повну версію публікації ''Навчальні заклади району успішно реалізують проекти, підтримані Міжнародним фондом “Відродження”''
Шановні відвідувачі сайту, Вітаю Вас з Новим роком !
Цьогорічне святування Нового року у центрі міста відзначилося великою кількістю людей, що там зібралися, та, навіть, хороводом навколо ялинки .
Більш детально дивіться на фото.
Fed коментарів 1 переглядів 624
Читати повну версію публікації ''Новорічне святування у м.Красилів (фото, відео)''
Засідання постійних комісій
29 грудня 2010 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування; з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин та екології; з питань законності, праці та соціального захисту населення; з питань економіки, промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та розвитку підприємництва.
Fed коментарів 0 переглядів 183
Читати повну версію публікації ''Засідання постійних комісій''
Загрузка...
Від імені районної ради прийміть найщиріші вітання з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята принесуть у кожен дім душевне тепло і добро, мир, достаток і впевненість у завтрашньому дні.

Хай новий рік обдаровує щастям, здоров`ям, принесе із собою нові звершення і перемоги, а з першою колядкою увійдуть у ваші серця радість та любов...
детально в повній публікації
Fed коментарів 0 переглядів 493
Читати повну версію публікації ''Вітання з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим (від іменні районної ради)''
У січні-листопаді 2010 року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 2377 сім’ям, що становить 88,2% від загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями, з них у міських поселеннях – 1426 сімей, у сільській місцевості – 951 сім’я. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у листопаді становив 189,2 грн.

Будівельними підприємствами Красилівського району за січень-листопад виконано будівельних робіт на суму 3,0 млн.грн., що в порівняних цінах становить 26,8% проти січня-листопада попереднього року.

На кінець листопада заборгованість населення за житлово-комунальні послуги становила 1,3 млн.грн., що на 19,8% менше, ніж на початок місяця.
Fed коментарів 0 переглядів 135
Читати повну версію публікації ''Відділ статистики інформує (субсидії, будівльні роботи, оплата житлово-комунальних послуг)''
Урочисте відкриття головної ялинки міста
24 грудня на площі Незалежності відбулось урочисте відкриття головної ялинки міста.
Fed коментарів 0 переглядів 273
Читати повну версію публікації ''Урочисте відкриття головної ялинки міста''
Святий Миколай приніс дарунки дітям-сиротам
17 грудня у районному будинку творчості дітей та юнацтва відбулося свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням та в прийомних сім’ях району, приурочене до Дня святого Миколая.
Fed коментарів 0 переглядів 209
Читати повну версію публікації ''Святий Миколай приніс дарунки дітям-сиротам''
Зграя псів у центрі нашого міста
Вчора зранку вирішив піти на ринок поповнити запас продуктів, і повертаючись додому, побачив зграю спів, із закривавленими пащами , і склалось таке враження , що вони шукають собі якусь жертву...
Читати повну версію публікації ''Зграя псів у центрі нашого міста''
← Сюди Туди →