Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best » Читальна зала » Цікаві факти » Камені для знаків зодіаку. Близнюки (21 травня - 21 червня)Камені для знаків зодіаку. Близнюки (21 травня - 21 червня)Камені для знаків зодіаку. Близнюки (21 травня - 21 червня) Близнюки (21 травня - 21 червня)
Метали Близнюків - ртуть і золото. Кільця бажано носити на мізинці, т.к. цей палець є пальцем Меркурія.
Ртуть, природно, використовувати в оправах прикрас небезпечно, але варто звернути увагу на використання препаратів із ртуті в гомеопатії (Mercurius metallicum, Mercur.solubilis). Мені неодноразово вдавалося призупинити початок гострих респіраторних захворювань і місцевих запальних процесів у моєї дочки (ASC у Близнюках).
Камінням Близнюків є халцедон і золотий берил, що володіють найбільшими захисними силами.
Найбільш підходящим для Близнюків є халцедон зеленого кольору -- хризопраз. Це найбільш рідкісна його різновид. Часто зустрічаються імітації
хризопразу, отримані шляхом фарбування агатів. На території колишнього СРСР хризопраз видобувають в Сарикул-Болд і Ново-Аккермановском родовищі.
Хризопрази бувають яблучно-зеленого, трав'яний-зеленого або смарагдово-зеленого кольору. Намисто з хризопразу важко відрізнити від жадеітового, але перша більш яскраве. Хризопраз, що носить у браслеті, вважається засобом від лихого ока, заздрощів і наклепу. У давнину він вважався каменем любові, залучають до жінки серця чоловіків.
Золотий берил або геліодор відрізняється винятковою чистотою і прозорістю, наприклад рідкісної краси яскраво-золотаві берілли Забайкалля.
Берілли Сибіру мають більш жовте ядро і синювату облямівку.
Вважається, що цей камінь підтримує тепло сімейного вогнища, сприяє гармонійним відносинам. В давнину золотий берил вважали каменем
подорожуючих. Останнє для Близнюків як не можна до речі. Залишається тільки знайти натуральний берил. Для орієнтації: ціни на жовті та оранжеві берілли -- 12 - 25 дол.карат.Обговорити на форумі
Автор Fed Коментарів 0 Переглядів 1202
Спонсорська реклама
Читайте про цікаві факти та нариси з історії світу

Написати кометар
Ваше Ім'я:


Ваш E-Mail:Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду


Введіть код: