Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайтіМайже 72% громадян України вважають себе патріотами
71, 6% громадян України вважають себе патріотами країни, 21,1% не можуть себе назвати такими. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного холдингом Research & Branding Group. Результати опитування сьогодні оприлюднив соціолог холдингу Євген Копатько.Він зазначив, що число тих, хто вважає себе патріотом України, зростає із південного сходу (62%) на захід (84,5%) країни.
Fed коментарів 0 переглядів 211
Читати повну версію публікації ''Майже 72% громадян України вважають себе патріотами''

Число загиблих в результаті ДТП в Марганці (Дніпропетровська область) досягло 43 людей, вісім чоловік залишаються в лікарнях Марганця та Дніпропетровська. Про це повідомив начальник центру пропаганди МНС України в Дніпропетровській області Дмитро Вдовиченко, передає « ЛІГАБізнесІнформ ».
Fed коментарів 0 переглядів 258
Читати повну версію публікації ''Число загиблих в ДТП на Дніпропетровщині досягло 43 осіб''

Така поведінка природи вчені пов'язують з глобальним потеплінням і припускають: через кілька десятків років кліматична карта світу докорінно зміниться. Що відбувається з погодою, і яку зиму чекати в Одесі?
Fed коментарів 0 переглядів 421
Читати повну версію публікації ''Шокуюча заява синоптиків: прийдешня зима поб'є всі рекорди за кількістю снігу і силі морозів''
На галузь охорони здоров’я чекають грандіозні зміни. З нового року в Україні розпочнуть впроваджувати медичну реформу. Її мета - благородна – гарантувати кожному громадянину доступну і якісну медицину! Наразі чиновники з високих кабінетів їдуть в регіони, аби радитися з медиками, що ж варто міняти у галузі.
Fed коментарів 0 переглядів 135
Читати повну версію публікації ''Грандіозні зміни: в Україні готуються запровадити медичну реформу''
Військовий експерт, член громадської ради при міністерстві оборони України Ю. Донськой, заявив, що ХАЕС знаходиться під загрозою. Джерело - розташований поруч військовий арсеналі в селі Цвітоха, Славутського району Хмельницької області.[right][/right]
Fed коментарів 0 переглядів 130
Читати повну версію публікації ''Поблизу Хмельницької АЕС перебуває небезпечний склад боєприпасів''
Загрузка...
Росіянин на Lexus'і відкусив палець українському даїшнику

Постовий Василівського районного відділу УДАІ в Запорізькій області залишився без пальця після зустрічі з порушником швидкісного режиму. Як розповіло джерело в запорізьких правоохоронних органах, інцидент стався 28 серпня на трасі Харків-Сімферополь.
Fed коментарів 1 переглядів 245
Читати повну версію публікації ''Росіянин на Lexus'і відкусив палець українському даїшнику''
Ненька Україна святкує 19-тиріччя

За останні 19 років Україна затвердилася як держава, але цю державу більшість громадян навряд чи можуть назвати успішною. Незважаючи на те, що не одне покоління українців бажало незалежності й боролося за неї, суверенна українська держава своїми ж громадянами сприймається далеко не завжди позитивно. Однією з причин такого ставлення українців до України є "рідна" влада.
Fed коментарів 0 переглядів 291
Читати повну версію публікації ''Ненька Україна святкує 19-тиріччя''

Корумпована, економічно закута і фінансово нестабільна країна з низьким рівнем людського розвитку - такою бачить Україну світ після 19 років незалежності. Одна її частина ностальгує за СРСР, інша - наполегливо називає себе європейцями і бажає негайно вступити до Євросоюзу.

За 19 років Україна набула всіх зовнішні атрибутів незалежної держави. Залишилося наповнити їх сенсом.
Fed коментарів 0 переглядів 392
Читати повну версію публікації ''Держава Україна: дорослий тінейджер''
Згідно зі статистикою Всесвітньої туристичної організації, кожен турист, який приїжджає до України, за день в середньому витрачає 200-300 доларів.

Як розповів заступник міністра культури України Юрій Артеменко, що такі витрати включають готель, їжу, таксі і музеї.
Fed коментарів 0 переглядів 160
Читати повну версію публікації ''В Україні туристи за день витрачають 200-300 доларів''

33-річний Володимир Бучак визнаний винним в організації 360 фіктивних шлюбів у Великобританії. Шлюбна афера, яку англійські газети назвали найбільшою за останні 100 років, принесла шахраю майже 3 млн євро, повідомляє РБК з посиланням на "Експрес-газету".
Читати повну версію публікації ''33-річний Володимир Бучак визнаний винним в організації 360 фіктивних шлюбів''
← Сюди Туди →