Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайтіЗасідання постійних комісій
29 грудня 2010 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування; з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин та екології; з питань законності, праці та соціального захисту населення; з питань економіки, промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та розвитку підприємництва.
Fed коментарів 0 переглядів 183
Читати повну версію публікації ''Засідання постійних комісій''
Завершено газифікацію Красилівського району
28 грудня 2010 року в селах Красівка Великомедведівської сільської ради і Медці Кременчуківської сільської ради відбулося свято запалення голубого вогника.
Fed коментарів 0 переглядів 210
Читати повну версію публікації ''Завершено газифікацію Красилівського району''
Газ прийшов у Криворудку і Кучманівку
16 грудня 2010 року увійде в історію сіл Криворудка і Кучманівка як святковий і незабутній день: у перших оселях цих сіл запалено голубий вогник.
Fed коментарів 0 переглядів 134
Читати повну версію публікації ''Газ прийшов у Криворудку і Кучманівку''
Правила утримання в місті Красилові тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями

1 Ці Правила поширюються на підприємства, установи, організації (крім установ Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державного комітету у справах охорони державного кордону України, Державного митного комітету України і Міністерства внутрішніх справ України), а також на громадян, що утримують собак, котів і хижих тварин в місті Красилові.

2 Собаки, коти і хижі тварини, яких утримують громадяни, є особистою власністю і, як кожна власність, охороняється законом. Тварина може бути вилучена у власника за рішенням суду в іншому порядку у випадках, передбачених діючим законодавством України.
Fed коментарів 0 переглядів 414
Читати повну версію публікації ''Правила утримання в місті Красилові тварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями''
7 листопада о 18.40 годині в с. Улянівка по вулиці Центральній 20-річний житель м. Красилова, керуючи автомобілем «ВАЗ 2106», допустив наїзд на пішохода, 61-річну місцеву жительку, яка в результаті ДТП отримала тілесні ушкодження та госпіталізована до реанімаційного відділення центральної районної лікарні.
Fed коментарів 0 переглядів 239
Читати повну версію публікації ''Наїзд на пішохода (с.Улянівка)''
Загрузка...
14 жовтня близько 20.00 години на автодорозі «Теофіполь — Красилів», поблизу с. Юзіно, 34-річний житель с. Новоставці Теофіпольського району, керуючи автомобілем «Кіа Ріо», виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з мотоциклом «Іж Юпітер 6» під керуванням 20-річного жителя с. Малинки, який в результаті ДТП отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події.
Fed коментарів 0 переглядів 411
Читати повну версію публікації ''Виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з мотоциклом''
За даними статистичного спостереження форма №1-дор «Звіт про наявність дорожньо-мостового господарства відомчого підпорядкування» станом на 1 липня 2010 року по Красилівському району довжина доріг, які є в відомчому підпорядкуванні, склала 345,9 км, у тому числі доріг з твердим покриттям 336,6 км (за типами покриття цементно-бетонне 3,6 км, асфальто-бетонне 103,7 км, чорне шосе і чорне гравійне 68,5 км, біле шосе (щебеневе, шлакове, гравійне ) 158,7 км, бруківка, включаючи булижну, 2,1 км), ґрунтові дороги без обробки в’яжучими матеріалами 9,3 км.
Fed коментарів 0 переглядів 207
Читати повну версію публікації ''Відділ статистики інформує: Про наявність дорожньо-мостового господарства відомчого підпорядкування Красилівського району''
У селі Котюржинці керівництвом району проведено виїзний прийом громадян
В п’ятницю, 8 жовтня 2010 року голова райдержадміністрації Петро Іванович Арсенюк, заступник голови районної ради Любов Савівна Якушева провели виїзний прийом громадян Котюржинецької сільської ради.
Fed коментарів 0 переглядів 218
Читати повну версію публікації ''У селі Котюржинці керівництвом району проведено виїзний прийом громадян''
8 жовтня 2010 року у районному ресурсному центрі громад відбулося навчання керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району щодо участі в оголошеному Міжнародним Фондом “Відродження” конкурсі «Відкриття додаткових груп для дітей 5-річного віку при дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах». Перед керівниками виступила заступник голови районної ради Якушева Л. С., яка наголосила на тому, що суттєве поліпшення умов навчання та виховання дітей в районі неможливе без активізації місцевих громад, створення об’єднань громадян, громадських організацій, залучення в проектний спосіб коштів міжнародних організацій та діючих фондів в Україні, оскільки бюджетне фінансування освітньої галузі вкрай обмежене. Вона навела як позитивні приклади роботу в цьому напрямку колективів шкіл та громад сіл Корчівка, Ледянка, Заслучне та ін.
Fed коментарів 0 переглядів 231
Читати повну версію публікації ''8 жовтня 2010 року у районному ресурсному центрі громад відбулося навчання керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району''
Станом на 1 жовтня 2010 року сільськогосподарськими підприємствами району, що звітують за оперативною звітністю (тобто мають у користуванні 100 га та більше сільськогосподарських угідь) зернові та зернобобові культури (без кукурудзи) обмолочені на площі 30524 гектарів, що становить 96,0% до посіяного.

Намолочено 764480 ц зерна (в початково – оприбуткованій вазі) проти 906696 ц торік, із середньою урожайністю 25,0 ц/га (торік – 28,9 ц/га).
Fed коментарів 0 переглядів 265
Читати повну версію публікації ''Відділ статистики інформує: Збирання врожаю та проведення інших польових робіт в сільськогосподарських підприємствах Красилівського району станом на 1 жовтня 2010 року''
← Сюди Туди →