Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайтіПротягом січня-вересня 2010 р. у розвиток економіки району підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 56648 тис.грн. капітальних інвестицій.

Обсяг інвестицій в основний капітал, освоєних підприємствами та організаціями району, у січні-вересні поточного року становить 50313 тис.грн., або 159,7% обсягу капіталовкладень за січень-вересень 2009р.
Fed коментарів 0 переглядів 131
Читати повну версію публікації ''Відділ статистики інформує: Капітальні інвестиції за січень-вересень 2010 року''
У Красилові нарешті запрацював цукровий завод. У його модернізацію тамтешні виробники кілька років вкладали чималі кошти. Наразі підготовка завершена і цукроварня вже прийняла необхідну сировину. Відновлене виробництво в переддень його запуску відвідали посадовці області і наші журналісти.
Fed коментарів 0 переглядів 322
Читати повну версію публікації ''У Красилові нарешті запрацював цукровий завод''
Допомагати реалізації вітчизняної продукції пообіцяв місцевим виробникам голова облдержадміністрації Василь Ядуха. За його словами, влада краю докладе максимум зусиль до відродження власного виробництва. Про це посадовець розповів працівникам Державного підприємства «Красилівський агрегатний завод». Подробиці – у сюжеті.
Fed коментарів 0 переглядів 214
Читати повну версію публікації ''На Красилівському заводі голова облдержадміністрації В.Ядуха пообіцяв місцевим виробникам сприяти реалізації вітчизняної продукції''
Працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України з професійним святом привітав голова районної ради П.Арсенюк:
Fed коментарів 0 переглядів 272
Читати повну версію публікації ''День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості''
Учора, близько 14-ї години, на пункт зв'язку пожежної частини №3 Красилівського районного відділу ГУ МНС України в Хмельницькій області надійшло повідомлення про те, що на Красилівському молокозаводі , внаслідок втручання некваліфікованих осіб в технологічний процес компресорної установки молокозаводу, виникла розгерметизація та витік однієї тонни рідкого аміаку .
Fed коментарів 0 переглядів 345
Читати повну версію публікації ''На Красилівському молокозаводі виникла розгерметизація та витік 1 т рідкого аміаку''
Загрузка...
Рішенням сесії міської ради від 29.07.2010 року №3,з урахуванням Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.3 Указу ПрезидентаУкраїни від 03.09.1998 року № 727/98 „Про спрощенусистемуоподаткування, облікутазвітностісуб’єктів малого підприємництва” прийнято проект ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб (додається).
Fed коментарів 0 переглядів 1434
Читати повну версію публікації ''Проект ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб''
Інформує Красилівська районна рада (10 Березня 2010 р.)

У Красилівському районі діє 7 комунальних підприємств, для яких органом управління є районна рада. Станом на 01.01.2010 активи комунальних підприємств становили 486 тис.грн.

Комунальні підприємства виконують роботи і надають послуги для забезпечення потреб територіальної громади та є одним з джерел наповнення районного бюджету.

Минулий рік був економічно складним і вплив кризи відчули всі підприємства. За підсумками роботи комунальних підприємств, які здійснюють господарську діяльність у 2009 році, сумарний дохід лишився майже на рівні минулого року (-0,3%) і склав 1,5 млн.грн.
Fed коментарів 0 переглядів 556
Читати повну версію публікації ''Підсумки роботи комунальних підприємств спільної власності територіальних громад району за 2009 рік''
Промисловість області, як і в цілому України, переживає не найкращі часи. Більшість підприємств перейшли у приватну власність, а, згодом, і взагалі припинили роботу. Кількість державних функціонуючих виробництв можна на пальцях перерахувати. Серед них – і Красилівський агрегатний завод. Тут зізнаються: аби втриматися на плаву, довелося освоїти інноваційні технології та провести модернізацію самого підприємства.

відео.. .
Fed коментарів 2 переглядів 463
Читати повну версію публікації ''На Красилівському заводі поспішили освоїти нові види товарів широкого вжитку''
Інформує Красилівська районна рада від 15 Лютого 2010 р.


В 2009 році за оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад району орендарями сплачено 167 тис.грн., або на 5,4% більше ніж за аналогічний період попереднього року. В оренду юридичним та фізичним особам передано приміщень загальною площею понад 4,5 тис.кв.м, місячні нарахування за оренду цих приміщень становлять понад 13 тис.грн.
Fed коментарів 0 переглядів 736
Читати повну версію публікації ''Інформація про оренду нерухомого майна''
Підприємствами району за січень-грудень 2009р. реалізовано промислової продукції (надано послуг) у відпускних цінах на суму 488593,5 тис. грн. Порівняно з аналогічним періодом 2008 р. обсяги реалізації спали на 4,9%.

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу населення по району в середньому становив 9100,4 грн.
Для порівняння, у сусідніх Старокостянтинівському та Шепетівському районах обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за цей же період відповідно склав 669,2 грн і 571,8 грн.

Серед районів і міст області по обсягу реалізованої продукції за січень-грудень 2009 р. наш район знаходиться на 2 місці.
Fed коментарів 0 переглядів 404
Читати повну версію публікації ''Обсяги реалізованої промислової продукції (робіт, послуг)''
← Сюди Туди →
1 2