Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best » Про Красилів » Красилів промисловий » Обсяги реалізованої промислової продукції (робіт, послуг)Обсяги реалізованої промислової продукції (робіт, послуг)

Підприємствами району за січень-грудень 2009р. реалізовано промислової продукції (надано послуг) у відпускних цінах на суму 488593,5 тис. грн. Порівняно з аналогічним періодом 2008 р. обсяги реалізації спали на 4,9%.

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу населення по району в середньому становив 9100,4 грн.
Для порівняння, у сусідніх Старокостянтинівському та Шепетівському районах обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення за цей же період відповідно склав 669,2 грн і 571,8 грн.

В обсязі реалізованої продукції добувної і обробної промисловості 59,3% становлять товари широкого використання, 39,4% - продукція інвестиційного призначення, 0,8% - товари тривалого використання, 0,5% - сировинна продукція.

Серед районів і міст області по обсягу реалізованої продукції за січень-грудень 2009 р. наш район знаходиться на 2 місці.

Джерело: Красилівський Вісник №9-10 (9009-9010)Обговорити на форумі
Автор Fed Коментарів 0 Переглядів 1008
Спонсорська реклама
Розвиток виробництва - запорука процвітання промисловості Красилова КАЗ, АТОН, ФІЛЬТРОН, МашЗавод і т.д.

Написати кометар
Ваше Ім'я:


Ваш E-Mail:Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду


Введіть код: