Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best » Новини Хмельниччини » Хмельницький цілитель Анатолій Штогрин лікує водою

Хмельницький цілитель Анатолій Штогрин лікує водою


Незважаючи на важке в усіх відношеннях час, деяким людям вистачає сил і бажання безоплатно творити добро. Цілитель з села Добрин, Хмельницької області, не тільки знаходить у собі сили лікувати людей практично від усіх хвороб, але ще й віддає майже всі зароблені гроші на потреби села. Тільки завдяки йому у місцевих жителів з'явилася церква, автобусна зупинка і багато іншого.

Приємно, що завжди і при будь-яких обставин залишаються Люди, саме з великої літери. До таких можна сміливо віднести цілителя Анатолія Штогріна. Майже щодня до нього шикується довга черга людей, які потребують його допомоги. Сам чоловік упевнений, що невиліковних хвороб не буває - головне все правильно робити, а головне - з вірою. Лікувати людей Анатолій почав дев'ятнадцять років тому, не дивлячись на те, що за освітою інженер.

- Пол третю дня мені приснилося, що мене хтось будить. Я відкрив очі й побачив Ісуса Христа. Він мені сказав, що з цього моменту я повинен йти до людей. Я три дні ходив, і в мене сльози йшли з очей, - згадує Анатолій Штогрин.

У хмельницького лікаря свої методи. Людей він зцілює за допомогою молитов і води. Кожен, хто відвідує Анатолія везе з собою банку води. Неважливо, джерельної або з-під крана. Беручи її в руки, чоловік бачить, з якими проблемами до нього звернулися і, навіть, може бачити майбутнє. Щодня до цілителя приїжджають більше ста людей. Анатолій намагається нікому не відмовляти.

Багато псевдознахарі відразу встановлюють певну таксу. Якщо у людини немає грошей, то і допомагати йому ніхто не стане. Але односельці хмельницького цілителя стверджують, що Анатолій ні з кого грошей не вимагає. Якщо дають - добре. Якщо у людини немає - то й добре. Принцип його роботи - все треба робити безоплатно, і тоді добро повернеться сторицею. Більш того, лікарю практично все зароблене віддає на потреби села. Собі залишає, хіба що, на найнеобхідніше. Але, як сам каже, йому вистачає, і він ні про що не шкодує.

Учнів Анатолій собі не брав. Але деякі його вміння передалися дочки. Її в снах приходять відповіді на різні питання. Саме вона розповіла батькові, що на наступний день, коли прийдуть журналісти.

Стараннями Анатолія Штогріна в селі вже повністю відновили дороги, побудували нову автобусну зупинку, і навіть збудували церкву. Але у цілителя ще багато планів - провести односельцям водопровід, закінчити церковну їдальню і побудувати лісопилку. Девіз Анатолія - роби добро. Саме добрі справи, як стверджує чоловік, дають йому сили, які він передає всім потребуючим.За метеріалами: kriminal.tv
джерелоОбговорити на форумі
Автор Fed Коментарів 1 Переглядів 2653
Спонсорська реклама
Самі свіжі та цікаві Новини Хмельниччини : огляд, анонс та аналіз подій
#1 написав: TANY (14 квітня 2010 10:40)
Фото

Гости
Коментарів: 0
Публікацій: 0
ХТО ЗНАЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ АНАТОЛІЯ ШТОГРІНА? НАПИШІТЬ.

Написати кометар
Ваше Ім'я:


Ваш E-Mail:Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду


Введіть код: