Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best » Фоторепортаж » Автомобілі » Створено автомобіль, який продається у вигляді конструктораСтворено автомобіль, який продається у вигляді конструктора

На автосалоні в Детройті (2010 North American International Auto Show) був представлений найвужчий автомобіль у світі - Commuter Cars Tango, ширина якого складає всього 1 метр.
В даний час цей крихітний електромобіль, схожий на рибу, продається у вигляді "конструктора".

В інструкції заявлено, що двомісна машинка масою 1430 кг для двох пасажирів (основна вага припадає на кислотно-свинцеві акумулятори) збирається за 8 годин.

Вартість топ-версії Tango T600 становить 108 тисяч доларів.

Автомобіль настільки малий, що його можна паркувати перпендикулярно іншим машинам. В якості споживача компанії вдалося роздобути самого Джорджа Клуні, артиста, відомого за фільмами "Бетмен".

Представники Commuter Cars вважають, що за їх електромобілем - майбутнє міського транспорту. Нічого, що в ньому всього два місця. Зате він живиться від електрики і його можна припаркувати на такому п'ятачку, де й інший мотоцикл не розвернеться.

Перпендикулярне паркування - один з козирів Tango. Крім того, якщо всі пересядуть на такі вузькі машини, кількість пробок значно скоротиться - адже автомобілі будуть займати в кілька разів менше місця на вулиці.

Як пише компанія Commuter Cars, їх машинка знайшла масу прихильників, включаючи вже згаданого Джорджа Клуні. Всього Tango передбачає випустити кілька моделей.
Обговорити на форумі
Автор Maksimum Коментарів 0 Переглядів 1159
Спонсорська реклама
Самі красиві автомобільні фото - машини, мотоцикли та дівчата на них

Написати кометар
Ваше Ім'я:


Ваш E-Mail:Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду


Введіть код: