Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best » Що за день? » 12 серпня - Міжнародний день молоді

12 серпня - Міжнародний день молоді

Що за день? 12 серпня 2010
12 серпня - Міжнародний день молоді


Міжнародний день молоді (International Youth Day) встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року.

Перший раз День молоді святкувався 12 серпня 2000.

Конференція рекомендувала організувати інформаційно-пропагандистські заходи на підтримку Дня з метою підвищення інформованості, особливо молоді, про Всесвітню програму дій, що стосуються молоді, до 2000 року і на подальший період, прийнятої Асамблеєю в 1995 році.

У той час як молодь складає одну чверть світової робочої сили, на неї припадає половина безробітних. Ринки праці зазнають труднощів із забезпеченням стабільної зайнятості з хорошими перспективами для молодих людей, за винятком висококваліфікованих фахівців.

Сьогодні у світі налічується майже 3 мільярди жителів віком до 25 років. Більше півмільярда з них живуть у бідності. Понад 100 мільйонів дітей не відвідують школу. Кожен день близько 30 тисяч дітей вмирають від убогості. Щодня 7 тисяч молодих людей заражаються СНІДом.

Генеральний секретар ООН закликав міжнародне співтовариство визнати взаємозалежність поколінь і вирішувати проблеми різного віку спільно.

День молоді відзначається і в інших країнах світу, для яких кожне держава встановила свої дати - Китаї , Туреччині , Тунісі , Камеруні ... А також у колишніх республіках Радянського Союзу - Азербайджані , Білорусі , Україні . У Росії це 27 червня. 27 червня відзначає своє свято і молодь Південної Осетії .Обговорити на форумі
Автор Fed Коментарів 0 Переглядів 93
Спонсорська реклама
загрузка...
Що за день? - Календар свят - Ми знайдемо свято на кожен день

Написати кометар
Ваше Ім'я:


Ваш E-Mail:Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду


Введіть код: