Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best







DJ Pozitiff - молодой ди-джей 
Сообщение  Сообщение # 1  
Avatar

Новачок
  • 17

Репутация: --
Группа: Користувачі
Сообщений: 1

Предупреждения:

DJ Pozitiff

DJ Pozitiff (Руслан Процюк) - молодой перспективный ди-джей и в тоже время саунд продюсер. Основным стилем является Electro и Electro House.
С 2010 года активный участник « Step To The Energy » promo group.
Является резидентом ночного клуба « Люксор » ( г. Красилов )

Тут обговорюється стаття: DJ Pozitiff - молодой ди-джей

Привет коллега, я тоже ди-джей!!!! Я родился тоже в городе Красилове! Правда уже давано жеву в другом городе!!! Смотрел тебя на промоДиджей твоя страница заблокирована!!! Если интересно познакомиться со мной вот я в контакте http://vkontakte.ru/id5021036 пиши!!! Я скоро думаю приехать к вам в гости будет желание можем поиграть!!!


29 липня 2010 14:27
ICQ: 714029 | Зарегистрирован: 18.07.2010 |
Сообщение  Сообщение # 2  
Avatar

Новачок
  • 17

Репутация: --
Группа: Користувачі
Сообщений: 9

Предупреждения:
Натискати на "Плей" чи "Пауза", міняти гучність музики - це зараз називають діджеєм?
Як на мене, Діджей - це в першу чергу композитор, який складає СВОЇ композиції, або редагує, додаючи різні музичні ефекти (ремікс).
На Дні незалежності, від Позітіва, крім добре завчених публікою треків, нічого не почув. Я так зрозумів, що повинен був бути сет...але переходів між композиціями я не чув, була просто пауза в декілька секунд, і починалась наступна пісня в "Плейлисті". В сетах цього неповинно бути, перехід повинен бути плавний, без жодних пауз між зміною музики.
Також, якщо крутити всі "модні" треки, публіка не буде відчувати цієї музичної єйфорії, яка починається від щойно прослуханої нової композиції.

Все вище не критика, а мої роздуми і побажання. Надіюсь, Позітів стане дійсно перспективним виконавцем.


"Чем больше чужой музыки в твоей голове, тем меньше ты создаёшь своей" ©Ahimas



26 серпня 2010 11:52
ICQ: -- | Зарегистрирован: 25.08.2010 |
Сообщение  Сообщение # 3  
Avatar

Новачок
  • 17

Репутация: --
Группа: Користувачі
Сообщений: 3

Предупреждения:
Діджей це та луда яка дає можливість програванню музики. Музику пише саунд продюсер. Ти нежнаєш які проблеми були на день незалежності з апаратурою - діджей пульт хтось поставив на усілітєль і були шуми і позітіфф неміг звести нормально


28 серпня 2010 21:03
ICQ: -- | Зарегистрирован: 2.11.2008 |
Сообщение  Сообщение # 4  
Avatar

Новачок
  • 17

Репутация: --
Группа: Користувачі
Сообщений: 9

Предупреждения:
В наш час Діджей і електронний саунд продюсер - майже синоніми.


30 серпня 2010 18:16
ICQ: -- | Зарегистрирован: 25.08.2010 |