Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best » Читальна зала » Україна: минуле та сучасність » Хмельницький аеропорт має статус міжнародногоХмельницький аеропорт має статус міжнародного

Хмельницький аеропорт має статус міжнародного А з листопада диспетчери розмовлятимуть англійською в ефірі
«Ми отримали статус міжнародного аеропорту, що дає нам право приймати літаки з-за кордону. А з 14 листопада наші диспетчери, які є досить висококваліфікованими спеціалістами, розмовлятимуть в радіоефірі англійською мовою», - поділився Вадим Якимчук, директор комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький». За його словами, аеропорт знаходиться у робочому стані, але для його модернізації необхідно вкладати чимало коштів, напрацьовувати багато нових рейсів, аби згодом мати з цього неабиякі прибутки. Щоправда, цьогоріч обласна рада, на балансі якої знаходиться підприємство, виділила 600 тисяч гривень на ремонт злітної смуги та освітлювальної системи. Проте науково-технічний прогрес не стоїть на місці, тому треба змінювати й застаріле технічне обладнання. Але поки що ніхто з меценатів не поспішає вкладати капітали у розвиток та модернізацію аеропорту. Подейкували, що його планують продати або здати в оренду, але про це директор нічого не чув.
До речі, за часів Радянського Союзу, на початку 90-х років, у Хмельницькому аеропорту здійснювалося по 18-20 рейсів на добу, а напрямками слугували усі великі республіканські міста. Зокрема, часто літали до Харкова, Києва, Сімферополя, Дніпропетровська, Москви, Санкт-Петербурга, Риги, Мінська тощо. А перші польоти з нашого міста почалися ще у 1947 році зі старого аеропорту, що знаходився поблизу сьогоднішньої Хмельницької обласної лікарні.

джерело
Леся БОРОВЕЦЬ.
Теги хмельницький , хмельниччина


Автор Fed Коментарів 0 Переглядів 1490
Спонсорська реклама
Читайте унраїнські новини на нашому порталі

Написати кометар
Ваше Ім'я:


Ваш E-Mail:Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду


Введіть код: