Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Красилів the best » Про Красилів » Красилів промисловий » У Красилові випускатимуть сонячні батареїУ Красилові випускатимуть сонячні батареї

До випуску альтернативних джерел енергії приступили на Красилівському агрегатному заводі . Тут завершують випробовування дослідної партії устаткування для перетворення сонячної енергії на теплову . Воно буде виготовлятися з комплектуючих деталей вітчизняного виробництва. За винятком, хіба що, імпортних гелієвих трубок.

– Масове виробництво нової продукції плануємо розпочати з жовтня. Вона буде поставлятися не тільки вітчизняним споживачам, а й в Алжир, Росію, Словаччину, Молдову та інші зарубіжні країни, - говорить заступник директора підприємства Сергій Шемчук.

Вартість сонячних батарей , в залежності від потужності і призначення, складатиме від семи до вісімнадцяти тисяч гривень. Їх можна буде використовувати для опалення не тільки індивідуальних житлових будинків, а й офісів, закладів соціально-культурного призначення, підприємств торгівлі та готельного господарства.
Обговорити на форумі
Автор Fed Коментарів 1 Переглядів 957
Спонсорська реклама
Розвиток виробництва - запорука процвітання промисловості Красилова КАЗ, АТОН, ФІЛЬТРОН, МашЗавод і т.д.
#1 написав: nusja (25 вересня 2009 14:27)
Фото

Користувачі
Коментарів: 55
Публікацій: 6

Цікаво. winked


Написати кометар
Ваше Ім'я:


Ваш E-Mail:Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду


Введіть код: